Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výsledky soutěže

SOUTĚŽE JSOU SPOLEČNÉ PRO KRAJSKOU I KLUBOVÉ VÝSTAVY

Soutěž o divácky nejlepšího psa -  v této soutěži v roli poroty vystupují všichni diváci. Soutěžit může každý, na výstavu přihlášený pes se svým doprovodem, diváci pak pískáním, tleskáním, křičením označí toho psa, kterýjim je sympatický nebo se jim líbí vzhledem nebo svým vystoupením.

 

Nejlepší pár psů – pes a fena v majetku stejného majitele

1. Rhodéský ridgeback - Marcela Klímová, Grace Elivian z Valdštejnských lip + hook KaMakana z Valdštejnských lip

2. Mops černý - MVD. Jana Šikulová, Velyurs de Offri Neitan + Awesoma Hejakral Magic Guice

3. Knírač malý černostříbřitý - Daniela Ulrichová, Willy Wulf Malý kavalír + Irish Vanila Ice Malý kavalír

Nejlepší chovatelská skupina – minimálně 3 a maximálně 5 jedinců z vlastního chovu a různých spojení, minimálně od dvou otců nebo matek

1. Malý pasáček - šeltie, Iva Simoněnková

2. Motýlek z Nevady - papillon, Alena Hippmannová

Nejlepší štěně pes – ze všech štěňat psů VN1

1. kat. č. 316  -  Whippet - Aldo Iksis, Zimanová Lucie

2. kat. č. 156  -  Anglický setr - Hidaldo Leslie Leven, Kneřová, H.,Pochman Zb.

3. kat. č. 182 - Americký kokršpaněl ost. jednobarevný - Lion Heart Bohemia Black Diamond, Nepomucká E.

Nejlepší štěně fena – ze všech štěňat fen VN1

1. kat. č.  235 - Čínský chocholatý pes bez srsti - Connie Cool Lady, Salátovi J. a P.

2. kat. č.   94 -  West highland white terier - Mirabella Klatovská perla, Krbová Jindra

3. kat. č.  314 - Irský vlkodav - Aithne Stříbrný potok, Skobová Marta

Nejlepší dorost pes – ze všech dorostů psů VN1

1. kat. č. 21 - Československý vlčák - Diego z Rudého údolí, Šimáčková Kateřina

2. kat. č. 107 - Jezevčík drsnosrstý trpasličí - Jesse james Czech Originál, Vostrá L, Vostrý M.

3. kat. č. 10 -  Belgický ovčák malinois - Coudy Supercob, Skalická Tereza

Nejlepší dorost fena – ze všech dorostů fen VN1

1. kat. č. 318 - Americký bezsrstý terier - Queen von Santner, Pátková Michaela

2. kat. č. 256 - Čivava krátkosrstá - I'm Periwinkle Mystic Miracle, Součková Šárka

3. kat. č. 45 -  Bernský salašnický pes - Ariana Hedvábná naděje, Makrlíková Lenka

Nejlepší třídy čestné – ze všech psů a fen V1 dohromady    

 

1. kat. č.  301 - Tibetský španěl - Brill Padme Celebration Splendor, Hájková-Kohoutová Eva

2. kat. č.  155 - Rhodéský ridgeback - Jackie z Korycanských skal, Krásová Olga

Nejlepší veterán pes– z nejlepších veteránů psů  

1. kat. č.  221 - Zlatý retriever - Meki z Vlčích luk, Eliášová Linda

2. kat. č.  164 - Maďarský ohař krátkosrstý - Aladár Danitty, Matějková J.+ Matějka J.

3. kat. č.  304  - Tibetský terier - C'Siddhi Kipu Khyim, Jindráček Jaroslav

Nejlepší veterán fena – z nejlepších veteránů fen

1. kat. č. 8 - Australský ovčák - Prosto Chudo Dirty Dancer, Hájková-Kohoutová E.+ Hájková Š.

2. kat. č. 330 - Chodský pes - Ennie z Boršova, Mašitová Monika

3. kat. č. 3 -     Český terier - Agáta Pyrop, Urban Petr       

Nejlepší mladý pes – z CAJC a vítězů třídy mladých

1. kat. č. 300 - Tibetský španěl - Ballo Perla mahagon, Hájková-Kohoutová Eva

2. kat. č. 160 - Maďarský ohař krátkosrstý - Punky Danitty, Daníčková V.+Daníček T.

3. kat. č.  23 -  Československý vlčák - Iron max Tawy, Král Václav

Nejlepší mladá fena – z CAJC a vítězů třídy mladých

1. kat . č. 166 - Maďarský ohař krátkosrstý - Barracuda Dragéles, Vostrá Lucie

2. kat. č. 294 - Pudl střední černý - Beatrix of Deleite's, Šubrtová Alena

3. kat. č. 52 - Italský corso pes - Avantura Dolce Gracioso, Štrougalová Lenka

Nejlepší dospělý pes – z nejlepšího dospělého psa (BOB nebo BOS)  a krajských vítězů psů

1. kat. č. 119 - Mexický naháč standardní - Adonis Misterious Angel, Mjartanová Kateřina

2. kat. č.  41 -  Bernský salašnický pes - Jazzman Venyim Gyöngye, Holčáková Stanislava

3. kat. č. 310 - Irský vlkodav - Marco Polo Moonvillage, Dubnová Ilona

Nejlepší dospělá fena – z nejlepší dospělé feny (BOB nebo BOS)  a krajských vítězů fen

1. kat. č.  172 - Maďarský ohař krátkosrstý - Baya Dragéles, Vičlová Adéla

2. kat. č. 299 - Shi-tzu - Emma z Targenu, Pavelcová Adéla

3. kat. č.  99 - Yorkšírský terier - Febbie Monte Ciara, Martínková Jana

Vítěz Lounské výstavy – z vítězů soutěží nejlepší veterán pes, nejlepší veterán fena, nejlepší mladý pes, nejlepší  mladá fena, nejlepší dospělý pes, nejlepší dospělá fena

 

172 - Maďarský ohař krátkosrstý - Baya Dragéles, Vičlová Adéla

TOPlist