Založit webové stránky nebo eShop

Závěrečné soutěže 2016

 

Vítěz Krajské výstavy :

kat.č. 172 – maďarský ohař krátkosrstý – Abigail Georgeous Diamond

 

Soutěž o nejlepší pár psů :

1.papillon - Andy Brilliant Bohemia x Cyntie Alsior

2.akita inu – Uncas Go Shun'you Kensha x Aemiko Go Akairo Sakura,

3.irish soft coated wheaten terier – Jasper Kyd Jacobson Wanton Buddy's x Amazonka z Borůvkového kopce

 

Nejlepší štěně – pes :

1.kat.č. 72- rotvajler – Ballo Bon Roti

2.kat.č.287- moskevský strážní pes – Aston Martin Pharcastat

3.kat.č.278 – chodský pes – Ole Einar Vita canina

 

Nejlepší štěně – fena :

1.kat.č.113 – miniatturní bullterier – Baronessa Lafmi Indygou

2.kat. č.159 – shiba inu – Haru Aka Japanaki

3.kat.č. 233 – papillon do 2.5 kg – Beatrice z Motýlího domu

 

Nejlepší dorost – pes :

1.kat.č. 1 – australský ovčák – Basalto Di Pietra Brennini

2.kat.č.190 – lagotto romagnolo – Big Cream Bear Charnett

3.kat.č. 142 – akita inu – Eijiro Go Horunite

 

Nejlepší dorost – fena :

1.kat.č.95 – bullterier – Ágnes z Pomalší

2.kat.č.246 – pekingský palácový psík – Ella Elle L'A Joliot

3.kat.č. 91 – border terier – Quiikki Gold Akrim

 

Třída čestná : - přehlídka

1.kat.č. 255 – pudl velký bílý – Bonny White Klidný den

2.kat.č. 245 – peginský palácový psík – Arnošt Panch of Stella's Garden

3.kat.č. 63 – knírač střední p+s – Daybreak Daughter Oriasis

 

Nejlepší veterán – pes :

1.kat. č. 32 – dlouhosrstá kolie – Merlin Gold Nellago

2.kat.č. 175 - americký kokršpaněl černý – Zorro Bohemia Black Diamond

 

Nejlepší veterán – fena :

1.kat.č. 60 – knírač malý p+s – Chesie z Povodí Oharky

2.kat.č- 249 – pekingský palácový psík – Mary Popins del Palazzo Imperiale

3.kat.č.167 – dalmatin – Daughter de la Queen Dalmadami

 

Nejlepší mladý pes :

1.kat.č. 253- pudl velký bílý – Angel Boy Keomaki

2.kat.č. 226 – mops béžový – Nikolaj Havavlon

3.kat.č. 100 – irish soft coated wheaten terier – Jasper Kyd Jacobson Wanton Buddy's

 

Nejlepší mladá fena :

1.kat.č. 187- flat coated retriever – Chiedere Iris od Ivanského jezera

2.kat.č.222 - king charles spaniel – Letizia de la Verte Albion

3.kat. č.166 – dalmatin – Assidutitas Nickles'n Dimes

 

 

Nejlepší dospělý pes :

1.kat.č. 263 – anglický chrt-greyhound – Jarvis Aston Riuna

2. kat.č.258 – shih-tzu – Tarron ze Slavonína

3.kat.č. 183 – anglický kokršpaněl vícebarevní – Arthes Amber Hill

 

Nejlepší dospělá fena :

1.kat.č. 172 – maďarský ohař krátkosrstý – Abigail Georgeous Diamond

2.kat.č. 264 – anglický chrt-greyhound – Estet Classic Nothern Narine

3.kat.č. 25 – československý vlčák - Eire Šedý poklad

 

Soutěž o divácky nejúspěšnějšího psa :

1. kat. č. 43 – bernský salašnický pes – Beautyful Lancelot Berner von Weipert Hof

2. kat. č. 113 – miniaturní bullterier – Baronessa Lafmi Indygou

3.kat. č. 57 – kavkazský pastevecký pes – Ferda Erudit

4. kat. č. 240 – papillon nad 2,5kg- Dior Keneth Brilliant Bohemia


TOPlist