Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Závěrečné soutěže 2015

 
závěrečné soutěže jsou společné pro Krajskou a Klubovou výstavu
Dítě a pes - pro děti od 3 do 9 let
1. místo - Eliška Krausová a pekingský palácový psík
2. místo - Natali Nechvílová a papillon
3. místo - Jiří Jílek a český strakatý pes
Nejlepší pár psů  - pes a fena jednoho plemene včetně FCI neuznaných plemen, kteří byli na výstavě posouzeni a jsou v majetku jednoho vystavovatele
1. místo - basenži a Jana Schatralová
2. místo - 
3. místo - pekingský palácový psík a Lucie Červená
Nejlepší chovatelská skupina - do soutěže může chovatel přihlásit minimálně tři a maximálně pět jedinců jednoho plemene, pocházející z vlastního chovu, kteří pocházejí z různých spojení (min. od dvou různých otců nebo matek) a byli na výstavě posouzeni včetně FCI neuznaných plemen, tito jedinci nemusí být v majetku chovatele
1. místo - knírač malý p+s - CHS z Povodí Oharky a Jarmila Poláková
2. místo - pekingský palácový psík - CHS z Danova dvora a Lucie Červená
Nejlepší štěně pes     - do soutěže nastupují všichni psi ze třídy štěňat se známkou VN1
1. místo - australský honácký pes
2. místo - border kolie
3. místo - bullterier
Nejlepší štěně fena    - do soutěže nastupují všechny feny ze třídy štěňat se známkou VN1
1. místo - jorkšírský terier
2. místo - chodský pes
3. místo - australský ovčák 
Nejlepší dorost pes    - do soutěže nastupují všichni psi ze třídy dorostu se známkou VN1
1. místo - čínský chocholatý pes bez srsti 
2. místo - aljašský malamut
3. místo - portugalský vodní pes
Nejlepší dorost fena   - do soutěže nastupují všechny feny ze třídy dorostu se známkou VN1
1. místo - shih-tzu
2. místo - anglický špringr španěl
3. místo - bullterrier
Nejlepší veterán pes   - nastupují všichni psi ze třídy veteránů se známkou V1, vítěz třídy
1. místo - kolie dlouhosrstá
2. místo - čínský chocholatý pes
3. místo - papillon
4. místo - estrelský pastevecký pes
Nejlepší veterán fena  - nastupují všechny feny ze třídy veteránů se známkou V1, vítěz třídy
1. místo - shih-tzu
2. místo - knírač malý p+s
3. místo - český strakatý pes
4. místo - basenži
Nejlepší mladý pes      - nastupují všichni psi ze třídy mladých se známkou V1, vítěz třídy/CAJC
1. místo - zlatý retriever
2. místo - mexický naháč velký
3. místo - výmarský ohař krátkosrstý
Nejlepší mladá fena     - nastupují všechny feny ze třídy mladých se známkou V1, vítěz třídy/CAJC
1. místo - stafordšírský bulterier
2. místo - čínský chocholatý pes
3. místo - československý vlčák
Nejlepší dospělý pes   - nastupují všichni psi s oceněním Krajský vítěz/nejlepší dospělý pes
1. místo - pudl černý střední 
2. místo - shih-tzu
3. místo - stafordšírský bulterier
Nejlepší dospělá fena  - nastupují všechny feny s oceněním Krajský vítěz/nejlepší dospělá fena
1. místo - mops
2. místo - rotwajler
3. místo - jorkšírský terrier
Vítěz Lounské výstavy - nastupují vítězové soutěží nejlepší veterán pes, nejlepší veterán fena,
                                          nejlepší mladý pes, nejlepší mladá fena, nejlepší dospělý pes,
                                          nejlepší dospělá fena
Pudl černý střední - BAMBINO NERO MILLE TALENTI
 
 
 
 
TOPlist